REKLAM

Çöp Adam Savaşları Türkçe

Çöp Adam Savaşları Türkçe Oyunu Oyna

Çöp Adam Savaşları Türkçe, çevrimiçi bir dövüş ve strateji oyunudur. Bu ücretsiz sopa adam savaş oyununda bir sopa insan klanını kontrol ediyorsunuz. Göreviniz bir ordunun yardımıyla rakiplerinizi yenmek. Ama önce o orduyu kurman gerekiyor ve bunu yapmak için halkına kaynakları çıkarmalarını emretmen gerekiyor.

İlerledikçe yeni teknolojik gelişmeler kullanılabilir hale gelir, ancak bunların oluşturulması daha uzun sürer. Düşmanı ezmeden veya bir savaş başlatmadan önce taktik ve stratejik düşünceleri dengelemeniz gerekecek.

Okçular, askerler ve mancınık gibi yeni birimler satın almak için kullanabileceğiniz değerli altın ve mücevherleri toplamak için madenciler inşa edin. İstikrarlı bir kaynak akışı yaratmaya çalışmalısınız, ancak birliklerinizi de inşa etmeye devam etmelisiniz, böylece düşman saldırganları yenebilir ve kalelerini yok edebilirsiniz. Fethettiğiniz her bölge için, birimlerinizi ve kalenizi yükseltmek için kullanabileceğiniz stat puanları kazanırsınız. Örneğin askerlerinizin hızını veya okçularınızın hasarını iyileştirin. Çubuk dünyasını fethedebilir ve çöp adam savaşında zafer kazanabilir misiniz?

Yayın tarihi

Ağustos 2009

Geliştirici

Jason Whitham ve Brock White bu oyunu yaptı.

Özellikleri

  • Kilidini açabileceğiniz birçok yeni birim
  • Savaş alanındaki her karaktere manuel olarak komut verebilirsiniz
  • Yükseltilebilir birimler ve kale
  • Türkçe

Platform

internet tarayıcısı

Temel Kontroller:

WASD veya Ok Tuşları: Birimleri Taşı
W&D veya Sol ve Sağ Ok Tuşları veya Fare: Kaydırma Ekranı
Boşluk: Saldırı ve Mayın

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM