REKLAM

Çöp Adam Sokak Dövüşü

Çöp Adam Sokak Dövüşü Oyunu Oyna

Oyunun isminden de anlayabileceğiniz gibi, bir çöp adamı kontrol edeceksiniz ve turları kazanmak için karakterlere karşı savaşacaksınız. Toplamda 6 karakter var ve oyunda ilerledikçe her biri ile oynayabilirsiniz. Karakterlerin kilidini açmak için seviye atlamalısın. Oyun bölümlerden oluşuyor ve bu bölümü tamamlamak için her bölümde belirli sayıda düşmanı yenmeniz gerekiyor.

Bölümde bulunan nesneleri kırarak farklı silahlar ve sağlık paketleri bulabilirsin. Başlangıçta bire bir savaşırken, Çöp Adam Sokak Dövüşü oyununda ilerlerken birden fazla düşmana karşı savaşmanız gerekecek. Seviyelerde yeni düşmanlarınızla yüzleşmek için ileriye doğru yürümelisiniz. Ayrıca seviyelerde bulduğunuz silahların kullanımının sınırlı olduğunu da belirtmekte fayda var. Silahların çoğu, birkaç kez ateş ettikten veya salladıktan sonra kaybolacak. Bu nedenle, onları daha zor karakterlerin onları kolayca yenmesi için saklamanız daha iyi olacaktır.

Çöp Adam Sokak Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun kontrolleri oldukça kolaydır. Ok tuşları yardımı ile karakterinize yön veriyorsunuz. Buna ek olarak yumruklarınızı Z tuşu ile kullanır, X tuşu ile tekme ve C tuşu ile blok yaparsınız. Üstelik bölümlerde bulduğunuz silahları ve diğer silahları yine Z tuşu ile seçebiliyorsunuz. Sağlık paketlerini seçmenize gerek yok. Düşükseniz, karakteriniz üzerlerinden geçtiğinizde otomatik olarak bunları kullanacaktır. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM