REKLAM

Çöp Adam Süper Kahraman

Çöp Adam Süper Kahraman Oyunu Oyna

Çöp Adam Süper Kahramanda hazırlanın ve dünyayı kurtarın! Süper kahraman olmak kesinlikle kolay değil. Ancak zorluğu artıran bir şey de süper kahramanlar arasındaki rekabettir. Şimdi, herkese ne kadar iyi olduğunuzu gösterin.

Bu dövüş oyununda hayatınız için savaşmanız gerekiyor çünkü karşınızdaki kişi sadece başka bir süper kahraman. Başlangıçta, sizin için kilidi açılmış efsanevi bir karaktere sahip olacaksınız. Diğer karakterlerin kilidini açmak performansınıza kalmış. On beş seviye boyunca, bir kahraman ve bir dövüşçü olarak becerilerinizi geliştireceksiniz. Dövüşe başladığınızda, düşmanınızı alt etmede veya kendinizi korumada ne kadar başarılı olduğunuzu görmek için enerji göstergesine göz atın. Son seviye sürprizlerle ve zorluklarla dolu. Süper kahraman güçlerinizi kanıtlamak için sonuna kadar geldiğinizden ve bu macerayı tamamladığınızdan emin olun.

Bu özel oyundan keyif aldıysanız, benzer şekilde eğlenceli diğer oyunların keyfini çıkarmak için devam edip ücretsiz ve çevrimiçi dövüş oyunları koleksiyonumuza göz atmak isteyebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM