REKLAM

Çöp Adam Takım Gücü 2

Çöp Adam Takım Gücü 2 Oyunu Oyna

Çöp Adam Takım Gücü 2’de çöp adam ekibimiz şimdi yeni bir görev için Mısır çöllerinde! Bu yeni macerayı fethetmeye cesaret edecek misin? Ekibiniz çağrıldı, bu yüzden arkadaşlarınızı toplayın ve şehri kurtarmak için savaşa katılın! İyi şanslar!

Efsanevi çöp adam ekibimiz şimdi Mısır’da yeni bir görevle geri döndü! Mısır’da, bu yeni görevi yerine getirmeleri için takım arkadaşlarına rehberlik etmeye çalışacak olan ekibin Lideri Jacky, asla başarısız olmayan bir topçu Jim ve ekibinin arkasını kollamaya çalışacak olanlardan en cesuru Joe kuşatılmıştır. mumyalar tarafından, onlardan hemen kurtulmak için yardımınıza ihtiyaçları var, yoksa öldürülecekler! Bu eğlenceli aksiyon oyununun amacı, tüm düşman mumyalarını öldürmek ve seviyelerde ilerlemek. Her biri artan engellerle tamamlanacak 18 farklı seviye var. Oyun başladığında ekibinizdeki üç dövüşçüyü de kontrol etmeniz gerekiyor. Oyun başladığında, yalnızca bir dövüşçünün kontrolüne sahip olacaksınız; ancak “C” tuşuna basarak başka bir dövüşçüye geçebilirsiniz. Oklarla etrafta dolaşabilirsiniz. Düşmana yaklaştığınızda “Z” tuşu ile vurabilir ya da “X” tuşu ile özel gücünüzü kullanabilirsiniz. Ekranın sol üst kısmında savaşçılarınızın kaç canının kaldığını görebilirsiniz. Her seviyenin sonunda para toplar ve bunları ekibinizin sağlık, silah ve güç istatistiklerini yükseltmek için harcarsınız. Hazırsanız savaş başlasın!

Geliştirici

kiz10.com, Çöp Adam Takım Gücü 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Zorlu oyun

Kontroller

WASD butonları, Z tuşu ile saldırı, X tuşu veya Özel güç için Boşluk tuşu ile hareket edebilirsiniz. Karakteri değiştirmek için C tuşu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM