REKLAM

Demirci Ustası

Demirci Ustası Oyunu Oyna

Demirci Ustasında ülkenin en yetenekli demircisinin kontrolünü elinize alın ve askerler için kılıç yapmaya başlayın! Düşmanlar ve tehlikeli yaratıklar her yerdedir ve askerlerin sağlam silahlara ihtiyacı vardır. Demirciyi çalıştırın ve tüm silahlarınızın mükemmel durumda olduğundan emin olun! Savaşın kaderi senin yetenekli ellerinde.

Dökümhaneden gelen ısı bazen dayanılmaz olabilir ama her meslek sabır ister. Bu oyunun temel amacı, askerlerin karşılaştıkları farklı düşmanları yenmelerini sağlamak için güçlü silahlar oluşturmaktır. Ana menüdeki play butonuna tıklayarak oyunu başlatın ve bir save slotu seçin. Her günün başında asistanınız gelecek ve size bölgede kaç tane düşman olduğu hakkında bilgi verecektir. Çalışmalarınızı buna göre planlamalısınız. Bir asker yaklaştığında, siparişlerini almak ve kılıcı oluşturmaya başlamak için üzerlerindeki simgeye tıklayın. Önce seçin, cevher yapın ve sonra eritin. Hazır olduktan sonra kalıba dökebilirsiniz. Ardından, istatistiklerini artırmak için silahı çekiçleyin ve kolu eklemeye devam edin. Her siparişi tamamladıktan sonra düşmanla savaşan askerleri izleyebilirsiniz. Başarıları sizin çalışmanıza bağlıdır. Öldürülen düşmanlar nadir metaller ve diğer bonus eşyalarını düşürür, bu yüzden bunları toplamayı unutmayın. İyi şanlar!

Bu oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız, neden aynı geliştiricinin başka bir oyunu olan Papa’s Freezeria‘yı oynamıyorsunuz? Oynarken iyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM