REKLAM

Doodieman Voodoo

Doodieman Voodoo Oyunu Oyna

Doodieman Voodoo, seçtiğiniz kişiyi kaka ile ateşlemeniz gereken eğlenceli bir intikam oyunudur. Eğlenceli, değil mi? Gerçekten birine kızgın mısın? O vudu bebeğine öfkenizdeki kişinin adını verin ve Doodieman yıkım serisinin başka bir oyununda ona zorbalık yapmaya başlayın. Bu tuhaf ama eğlenceli oyunda tek yapmanız gereken, Doodiemann Voodoo büyüsünü tamamlamak için 1 – 10 arasındaki sayılara tıklamak. Basitçe doodieman’ın kakasını yapmasını istediğiniz kişinin adını girin.

Bir vudu kuklasına çeşitli farklı şekillerde kakayı ateşlemelisiniz. Doodieman kakayı havaya fırlatacak, kafasından çevirecek ve hatta bir trambolinde zıplatacak! 10 farklı yöntemden birini seçin ve Doodieman’ın hedefi kahverengi leke yığınları içinde kaplamasını izleyin. Bu oyun iğrenç olsa da, farklı animasyonları hem komik hem de iğrenç bulacaksınız!

Bu saçma oyundaki tek silah, Voodooman’ın kıçından çıkan şeydir. Ve tahmin et ne oldu: kahverengi ve iğrenç. Ama gizli düşmanınıza acı çektirmek ve onu utanç verici bir tiksinti içinde görmek için mükemmel. MinikOyuncu.org’da Doodieman Voodoo’yu çevrimiçi ve ücretsiz olarak bulun ve keyfini çıkarın! İyi eğlenceler dileriz!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM