REKLAM

Dünyayı Fethet

Dünyayı Fethet Oyunu Oyna

Dünyanın tanıdığı en güçlü general olmak ister misiniz? O zaman Dünyayı Fethet oyununa hoş geldiniz! Bu oyunda göreviniz, ordularınızı harita üzerinde hareket ettirerek ülkeleri ve kıtaları fethetmektir. Büyük bir ilerleme planlamak ve ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar düşmanlarınızı yenmek için gerekli stratejik becerilere sahip olduğunuzu gösterin! Kontrolünüzdeki alanları genişletin ve bölgelerinize eklemiş olduğunuz toprakları rakiplerinizin ele geçirmesine izin vermeyin! Rakiplerinizi yenmek ve dünya arenasında üstünlüğünüzü genişletmek için stratejik bulmacaları çözen ordulara karşı savaşın. Destansı savaş oyununda ordunuzu zafere taşıyın. Bu savaş stratejisinde kazanan olun!

Kırmızı veya mavi rengi seçebilirsiniz ve seçtiğiniz rengin zıt rengini kullanan başka bir gerçek düşmana karşı savaşacaksınız. Ekranda birden fazla eyalet var ve bölgeleri fethetmek için boş olanlara asker gönderebilirsiniz. Aynı şekilde rakibinizin eyaletlerine de saldırarak onları ele geçiriyorsunuz ve dilerseniz eyaletinizin birliklerini birinden diğerine göndererek arttırabiliyorsunuz. Mouse ile kaleden saldırmak/fethetmek istediğiniz yere doğru sürüklersiniz ve tüm bölgeyi fethederseniz kazanan siz olursunuz.

Her şey strateji, odaklanma ve her zaman düşmandan daha hızlı hareket etmekle ilgili, bu oyunu oynadığınızda kesinlikle daha iyi olacağınız bir şey, dünyaya karşı sizsiniz! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM