REKLAM

Dynamons World

Dynamons World Oyunu Oyna

Elemental yaratıklar mağaralarda ve ormanlarda gizleniyor, bu yüzden dikkatli olun! Dynamons World’de hepsini yakalayıp eğitebilir misin? Temel güçlere ve özel saldırılara sahip garip cep canavarlarının renkli dünyasına hoş geldiniz. Kendi Dinamonlarınızı toplayın ve takımınıza eklemek için başkalarıyla savaşın. Doğru eğitim ve egzersizle, yaratıklarınızın her biri usta bir dövüşçü olabilir!

Her türden küçük cep canavarını yakalamaya ve eğitmeye çalıştığınız Dynamons World’de heyecan verici bir yolculuğa çıkın. Maceranıza ilk Dynamon’unuzu seçerek başlayın! Bak ne kadar şirin! Sevimli görünümlerine rağmen, bu küçük hayvanların sahip olduğu güç türlerini kim hayal edebilir? 5 farklı türden birine ait olan her Dinamo’nun belirli zayıf yönleri ve güçlü yanları vardır. Örneğin su tipi Dinamonlar, ateş ve gölge dinamonlarının neden olduğu hasara karşı dayanıklıdır, ancak santral ve elektrik tipi Dinamonların saldırılarından ekstra hasar alırlar. Seviyeler ve bölgeler arasında ilerlerken, değişen güç seviyelerine sahip birçok farklı türde yaratıkla karşılaşacaksınız. Pratik yapmak mükemmelleştirir! Cep canavarlarınızı onlarla savaşlar kazanarak seviyelendirebilirsiniz. Belirli güç seviyelerinde, yeni becerilerin ve saldırıların kilidini açacaksınız. Daha fazla ekip üyesine mi ihtiyacınız var? Sağlıklarını belirli bir noktaya indirirseniz vahşi Dinamonları yakalayabilirsiniz. Onları yakaladığınızda, ekibinizin bir parçası olacaklar ve onları diğer vahşi Dinamonlara ve Dinamon Kaptanlarına karşı savaşlarda kullanabilirsiniz. Dünyadaki tek antrenör sen değilsin! Sizi dövüşe davet edecek birçok NPC var! Yine de onların Dinamonlarını yakalayamazsınız. Dynamons World ayrıca çok sayıda harika çok oyunculu özelliğe sahiptir! Arenayı ziyaret edebilir ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Var olan tüm farklı Dinamonları yakalayın ve arenanın galibi olun! Savaşları kazanın ve Dinamonlarınızın seviyesini yükseltin, böylece gelmiş geçmiş en iyi Dynamon eğitmeni olabilirsiniz!

Geliştirici

Functu, Dynamons World’ü yarattı.

Yayın tarihi

Kasım 2016

Özellikleri

  • Sevimli yaratıklarla güzel grafikler
  • NPC ve PvP Dinamon Savaşları
  • Farklı nadir ve temel tipler
  • Yakalanacak çok sayıda benzersiz Dinamon

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

SSS

Dynamons World’ü çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Dynamons World ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Dynamons oyunları nelerdir?

Dynamons World’ü mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Dynamons World ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Dynamons World oynamak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Dynamons World oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısıdır.

Dynamons World ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Kasım 2016’da yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM