REKLAM

Earn to Die 2012

Earn to Die 2012 Oyunu Oyna

Earn to Die 2012’de aksiyon ve macera ilk oyunda kaldığınız yerden devam ediyor. Zombiler her yerdeler ve yolu kapatıyorlar. Aracınıza atlayın, motorları çalıştırın ve ölümsüzlerle yüzleşmeye hazırlanın. Çeşitli seviyelerden geçip hedefinize olabildiğince hızlı ulaşabilir misiniz?

Üssünüzde güvendesiniz, ancak bir acil durum çağrısı, hayatta kalan herkesin havaalanını ziyaret etmesini ister. Bu oyundaki amacınız, 3 farklı seviyeden geçerek o hedefe olabildiğince hızlı bir şekilde ulaşmaktır. Oyuna başlamak için ana menüdeki play butonuna tıklayın. Bir sonraki ekranda bir seviye seçebilirsiniz. Oyunda 3 seviye var, ancak başlangıçta sadece ilki mevcut. Açık olanları tamamlayarak sonrakilerin kilidini açabilirsiniz. Bir seviye seçtikten sonra, bir araç seçebileceğiniz garaja götürüleceksiniz. Her seviye için belirli bir araç kullanabilirsiniz. Araçlarınızı daha hızlı ve daha güçlü hale getirmek için çeşitli yükseltmeler ekleyebilirsiniz. Aracınızı kontrol etmek için WASD veya yön tuşlarını kullanın. Tamamlamak için seviyenin sonuna ulaşmaya çalışın. İlk denemede yapamıyorsanız, yükseltmeleri satın alın ve tekrar deneyin!

Bunun gibi daha fazla oyun için çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. Oynarken iyi eğlenceler!

Geliştirici

Toffee Games, Earn to Die 2012’yi geliştirdi.

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • 3 farklı ve zorlu seviyev
  • Kilidini açmak ve kullanmak için 3 farklı araç
  • Aracınız için kilidini açmak için çeşitli yükseltmeler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Aracınızı kontrol etmek için WASD veya yön tuşlarını kullanın. Güçlendiriciyi kullanmak için X veya CTRL tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM