REKLAM

Earn To Die

Earn To Die Oyunu Oyna

Earn To Die , araba sürmeyi, onları yükseltmeyi ve zombileri öldürmeyi seven her çocuğun seveceği bir aksiyon yarış oyunudur. Farklı türde arabalar sürerken aç zombilerin kalabalığını aşmanız ve hedefinize ulaşmanız gerekiyor. Oyunun hikayesi devam ediyor, her zaman olduğu gibi zombilerle dolu çölden bir çıkış yolu arıyorsunuz. Arabanı zombi kıyametinde sürebilir misin?

Başlamak için uygun bir araba seçin ve sürmeye başlayın. İlk gün, mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalışın ve para kazanmak için daha fazla zombi ezin. Daha sonra arabanızı yükseltmeniz gerekiyor. Üzerine güçlendirilmiş bir pervane, büyük bir yakıt deposu, büyük lastikler, güçlü bir motor, daire testereler, süspansiyon ve diğer faydalı şeyler takabilirsiniz. Para toplayın ve agresif bir şekilde sürün. Bir arabaya yüklenebilecek en yeni yükseltmelerden biri de oyun boyunca yükseltilebilen ateşli silahlardır.

Earn To Die’de, gitmeniz gereken otoparkların olduğu bir harita önünüzde olacak. Her aşamayı mümkün olduğunca az gün içinde tamamlamaya çalışın. İlk araba maksimum seviyeye yükseltildiğinde, para toplayabilir ve hatta kontrolünüz altında zombileri öldürmek için en iyi silah olacak bir askeri kamyon satın alabilirsiniz. Gaz pedalına basın ve kamyonunuzun ön camında büyük ve kana susamış zombilerle tanışmaya hazırlanın. Yolunuza çıkacak olan engellere ve barikatlara hazır olun. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM