REKLAM

Fall Guys

Fall Guys Oyunu Oyna

Fall Guys: Ultimate Knockout oyun dünyasını fırtınaya sürüklüyor. Bu hafta PC ve PlayStation 4 için çıkarılan parti platform oyunu battle royale, bir dizi çılgın mini oyunda düzinelerce oyuncuyu karşı karşıya getiriyor. Fall Guys gibi mini oyunların çoğu ileri koşmayı ve doğru zamanda zıplamayı gerektirir. Ama yine de bazı hileler var.

Fall Guys Nasıl Oynanır?

Sıralamayı ilk başta gelmenize gerek yok.

Fall Guys oyunlarının çoğu beş tura bölünmüştür. Her maç 60 oyuncuya kadar başlar. Her turun sonunda, kaybeden oyuncular, son bir hesaplaşmaya kadar bir avuç ilerleyene kadar, battle royale tarzında kesilir. Fall Guys’a yalnızca bir öğütle girerseniz, bu şu: Kazanmaya çalışmayın – en azından ilk başta.

Başlangıçta aralıksız davranışlar dikkatsiz hatalara yol açabilir ve muhtemelen olacaktır, bu da 59 antropomorfik çekirdek tarafından ayaklar altına alınmanıza neden olacaktır. Erken yarışlar için, eleme eşiğinin üzerinde kalarak bir sonraki tura daha çok “hak kazanmaya” odaklanın. Sadece bir oyuncunun kazanabildiği son tur için ilk sıradaki dürtülerinizi kaydedin. İlk turları agresif ortalama bir yerde bitirmeye çalışmanız daha iyi olur. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM