REKLAM

Fancy Pants Adventures

Fancy Pants Adventures Oyunu Oyna

Popüler serinin dördüncü oyunu Fancy Pants Adventures ile havalı pantolon dünyasına dalmaya hazır olun! Hiperaktif karakter Fancy Pants Man’in kontrolünü elinize alın ve platformlara zıplayın, kayın, yuvarlanın ve tırmanın! İçinizdeki çılgın parkur koşucusunu serbest bırakın, çünkü bu adrenalin pompalamanızı sağlayacak bir oyundur! Oyun kontrollerini anlamak için bazı ısınma egzersizleriyle başlayın ve ardından önünüzdeki pistte ustalaşmaya çalışın.

Fancy Pants Adventures, ilk Havalı Pantolon dünyasının yenilenmiş bir versiyonudur. Daha akıcı animasyonlar ve harika fizik içeren bu yepyeni sürümle aksiyona dalın. Oyuncu olarak, atletik ana karakter Fancy Pants Man’in kontrolünü elinize alırsınız. Memleketi Squiggleville ve sakinlerini korumaya yeminli Fancy Pants Man, tehdit oluşturan her şeyle yüzleşmeye hazır. Kasabanın kahramanı Fancy Pants Man’in birçok düşmanı var. Oyuncu olarak amacınız, her seviyeyi tamamlamaya çalışırken bu düşmanları yenmektir. Bol pantolonu ve dikenli saçlarıyla etrafta koşuştururken yardımınıza ihtiyacı var! Bazı düşmanları yenmek oldukça kolaydır. Ya üzerlerine atlamalı ve ezmelisiniz ya da onlara doğru kayarak o çirkin karalama canavarlarını çelme takmalısınız! Bu canavarlar pantolonunu mu çaldı? Daha fazla düşmanı yendikçe yeni pantolon tasarımlarının kilidini açacaksınız! Hepsini toplayın ve canavarları şık bir şekilde yenmeye devam edin! Her düşmanı yenmek kolay değildir. Örneğin, Evil Pencil ile yüzleşmeniz gerekecek. İyi eğlenceler dileriz!

Yayın tarihi

Temmuz 2014

Özellikleri

  • Toplamak için birçok tasarım
  • Bağımlılık yapıcı oyun
  • Güzel grafikler
  • Pürüzsüz hareketler

Kontroller

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Atlamak için S tuşuna basın. Duraklatmak için P/Space tuşuna basın. Kapıları açmak için aşağı ok tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM