REKLAM

Fantasy Madness

Fantasy Madness Oyunu Oyna

Fantasy Madness, heyecan verici bir aksiyon-hayatta kalma oyunudur. Amacınız, doğal düzeni bozmaya çalışan kötü niyetli güçlerle mücadele etmektir. Aluminium Miğferler Klanı’ndan orklar gibi kurnaz düşmanları alt etmek için sevgili Tabiat Ana tarafından size bahşedilen gizemli güçlerden oluşan etkileyici bir cephaneliği kullanın.

Garip goblinler, orklar, şamanlar ve diğer vahşi yaratıklarla savaşan, “Orkish Paradise” adlı bir fantezi ormanında mahsur kalan Johnny “Harmon” Wild rolünü üstlenin. Düşmanları yenmek ve seviye atlamak için XP veren kristallerini toplamak için taktiksel hareket kullanın. Vampire Survivors oyununa benzer şekilde, otomatik olarak saldırırsınız ve bir profesyonel gibi hareket etmeye odaklanmanızı sağlar.

Seviye atladıkça, hasar veriminizi, yavaşlatma yeteneklerinizi veya iyileştirme becerilerinizi artıran bir dizi güçlendirmenin kilidini açarsınız. Şifalı bahçeleri, etçil tavşanları, yıldırımları ve çok daha fazlasını çağırın. Etkilerini artırmak için bu güçlendirmeleri sürekli olarak yükseltin. Her zaman olduğu gibi, iyi şanslar ve İyi Eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM