REKLAM

Five Nights at Freddy’s 3

Five Nights at Freddy’s 3 Oyunu Oyna

Five Nights at Freddy’s 3, ünlü korku destanının garip bir pizza restoranında geceleri çalışan bir güvenlik görevlisinin gözünden anlatılan bir başka bölümüdür. Tıpkı önceki FNAF oyunlarında olduğu gibi, bu oyun da unutulmaz bir deneyim yaratmak için basit ama etkili görsellerle birlikte işaretle ve tıkla mekaniğini kullanıyor. Ürpertici animatronikler yeni ve güncellenmiş bir programla geri döndü, ancak yazılımda hala bazı hıçkırıklar var. Hava karardıktan sonra restoranın odalarında dolaşıp canlı varlıkları arıyorlar. Seni bulduklarında ne olur? Asla öğrenemeyeceğine dua et.

Gerilim, yalnızlık ve unutulmaz terör atmosferi, kaç kez oynarsanız oynayın, her FNAF 2 oyununda sizi alt edecek. Nihayetinde, garip hayvan robotlarına karşı savunmasızsınız: ne geri savaşabilir ne de kaçabilirsiniz. Yapabileceğiniz şey, onların üzerinize gelmesini ve sizi ölümüne korkutmasını engellemektir. Canavarların nerede olduğunu bilmek için kamera yayınlarını kontrol etmeye devam edin. Uygun koruma yöntemlerini kullanın: sizi insan olarak tanımlamalarını engelleyen maske, el feneri ve havalandırma deliklerini aydınlatan düğmeler. Otomatları arka arkaya beş gece uzak tutmayı başarırsanız, bunu tek parça halinde yapma şansınız olur.

Bu bağımsız hayatta kalma korku oyununu daha önce hiç oynamadıysanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Oyuncular Five Nights at Freddy’s’de ücretsiz olarak eğlenebilirler, bu yüzden denememek ve franchise’ı neyin bu kadar popüler kıldığını görmek için hiçbir neden yoktur. Şimdiye kadar gördüğünüz en korkunç robot hayvanlarla savaşırken iyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM