REKLAM

Five Nights at Freddy’s 5

Five Nights at Freddy’s 5 Oyunu Oyna

Kabus kaldığı yerden devam ediyor! (FNAF 5) Five Nights at Freddy’s 5 oyununda yine ürkütücü animatroniklerle tanışacaksınız. Bu sefer bir gece bekçisinin yerini almalı ve aile pizzacısında meydana gelen tüm dehşetlere tanık olmalısınız. Yani saat gece tam on iki ve işe gitme zamanı. Emrinizde Freddy ayısı tarzında küçük bir maske ve güvenlik sisteminin tüm kameralarını gösteren bir tablet olacak. Kameraların yardımıyla pizzacıda olan her şeyi gözlemleyebileceksiniz. Pillerinizi şarjlı tutun ve gücü çok sık kullanmayın.

İlk başta her şey sessiz ve huzurlu olacak, ancak bir süre sonra kameralarda garip hareketler görünecektir. Yakından bakarsanız ellerinizin donduğunu ve saçlarınızın diken diken olduğunu hissedeceksiniz. Sonuçta, animatronikler ekranda hareket edecek. Gündüzleri çocukları eğlendiren iyi robot bebekler, gecenin karanlığında acımasız katillere dönüşüyor. Restoranın etrafında hareket edecekler ve attıkları her adımda avlarına daha da yaklaşacaklar. Onları korkutmak için koridorlardaki ışıkları periyodik olarak açın. Animatronik yaklaşır yaklaşmaz, hemen maskeyi takın ve yakında ayrılacaktır.

Ama rahatlamayın. Chica, Bonnie, Foxy ve Freddy bir maskeyle kandırılabilirken, Kukla ile işler biraz farklı. Mekanlardan birinde bir müzik kutusu var. Bükmeniz ve durmadığını görmeniz gerekir. Aksi takdirde Kukla uyanır ve mutsuz olursunuz. Kurtulmak için sabah altıdan sonra yaşamanız gerekir. Artık hayatın sadece sana bağlı. İyi şanlar…

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM