REKLAM

Flipman

Flipman Oyunu Oyna

Flipman’de, bir kapaklı telefonun kontrolünü elinize alın ve labirent benzeri seviyelerde hayaletlerden kaçınırken nefis topları toplamak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Bu eğlenceli atari-aksiyon oyunu reflekslerinizi test edecek, sizi uzun süre eğlendirecek ve hatta belki biraz acıkmanıza neden olacak!

Başka bir retro oyuna benzer ama biraz farklı, bu oyunda sarı bir daire yerine koca ağızlı bir kapaklı telefonu kontrol ediyorsunuz. Bu oyunun her seviyesi bir labirentten yapılmıştır ve seviyeyi tamamlamak için tüm sarı topları toplamanız gerekir. Seviyede hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Karakteriniz bir duvara çarpana veya siz yön değiştirene kadar bir yönde hareket edecektir. Dikkatli olun, etrafta dolaşan o hayaletin o köşeyi dönüp size pusu kurmaya karar verip vermeyeceğini asla bilemezsiniz. Bir hayalete çarpmak sizden bir can puanı alır ve ekranın sağ üst köşesinden canlarınızı takip edebilirsiniz. Her seviyede 3 canınız var. Hayaletler her zaman tehdit oluşturmazlar. Bir elma topladığınızda hayaletler size karşı savunmasız hale gelir. Peşlerinden git ve onları ye!

Benzer oyun mekaniklerine sahip başka bir popüler oyunu denemek ister misiniz? Devam edin ve Mutlu Yılanlara şimdi göz atın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM