REKLAM

FNAF World

FNAF World Oyunu Oyna

FNaF World, Freddy evreninden komik karakterler içeren bir fantezi rol yapma oyunudur ve Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. FNAF World oyununda Freddy’nin tüm Animatronium’u dolaşması ve mistik madeni, karla kaplı alanı ve yeşil ormanı ziyaret etmesi gerekecek ve bu yerlerin her birinde çeşitli düşmanlar tarafından beklendiği için onları yok etmek için benzersiz tekniklere ihtiyaçları olacak. Her şeyden önce, sağır edilmesi gerekecek olan Evil Endo ile buluşacak.

Five Nights at Freddy’s World’e girin ve bazı sorunları çözmek için korkutucu, ancak bu vesileyle gerçekten arkadaş canlısı karakterlere yardım edin. Animatronic-Village’da bir şeyler ters gitti ve bazı garip kötü adamlar Freddy ve tüm arkadaşlarını korkutuyor. Yerde dolaşın ve tüm güçlerinizi onlarla savaşmak ve köyü kurtarmak için kullanmak için her türlü korkunç karaktere karşı adım atın.

FNAF’ın bu bölümünde, pizzacıdaki tanınmış çeteden korkmanıza gerek yok, bu yüzden gerçek kötüleri yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Hedefinize yaklaşmak için pizzalarla, mikrofonları fırlatın, bir doğum günü şarkısı çalın veya bir kanca veya sıcak peynir kullanın. Bu süper komik maceraya hazır mısın? FNAF World ile öğrenin ve eğlenin!

Kontroller: WASD = hareket et, Fare = dövüş

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM