REKLAM

FNAF 1

FNAF 1 Oyunu Oyna

Five Nights at Freddy’s veya FNAF olarak da bilinen, bir fast food restoranında gece vardiyası için yeni işe alınan güvenlik görevlisi Mike Schmidt’i kontrol ettiğiniz bir korku oyunudur. Ünlü pizzacıda garip bir şeyler oluyor. Gündüzleri çocukları eğlendiren animatronik hayvanlar, geceleri bambaşka bir hal alıyor. Programlamaları davetsiz misafirlere karşı dikkatli olmalarını sağlar ve saatler sonra restoranda olmaması gereken birini gördüklerinde sinirlenirler. Sen yeni bir çalışansın ve senin işin hava karardıktan sonra eve göz kulak olmak. Sorun şu ki, animatronikler, yüzünüz onlara yabancı olduğu için sizi bir tehdit olarak görüyor. Neyse ki güvenlik kulübesindesiniz ve hayvanları kontrol etmek için kamera yayınlarına bakabilirsiniz.

Her yeni FNAF 1 oyunu bir arama ile başlar: amiriniz durumu açıklıyor ve sizi içinde olabileceğiniz veya olmayabileceğiniz tehlike konusunda uyarıyor. Sesi yeterince rahat görünüyor, ancak söyledikleri özellikle güven verici değil: görünüşe göre, hayvanlar binanın koridorlarında rastgele dolaşırlar ve her an standınıza girebilirler. Yaparlarsa ne olacağını bilmek istemezsiniz.

FNAF’taki göreviniz nedir?

Bir güvenlik görevlisi olarak gece hayatta kalmalı ve bebeklerin restorandan kaçmadığından ve gittikleri her yere kaos yaymadığından emin olmalısınız. Bunu yapmak için emrinizde bir dizi araç olacaktır. Nöbetçi kulübenize girin ve güvenlik kameralarını kontrol edin, böylece hangi bebeklerin uyandığını ve restoranda nerede olduklarını görebilirsiniz. Işıkları açmak onları korkutabilir ve bazıları ancak kapıları kapatarak durdurulabilir. Bu görevinizde bol şans dileriz, iyi oyunlar…

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM