REKLAM

Futbol Koşusu

Futbol Koşusu Oyunu Oyna

Futbol Koşusu oyununda en iyi koşu ayakkabılarınızı giyseniz iyi olur çünkü önümüzde engellerle dolu uzun bir yol var! Sadece stadyumda futbol oynayabileceğini kim söyledi? Top sürerken şehrin içinden geçmeye hazırlanın. Her engelden kaçınabilir ve yoldaki zorlukları atlatabilir misiniz?

Şehir sizin oyun alanınız ve belki de büyük maçtan önce becerilerinizi geliştirmek için en iyi yer! Bu oyunda 60 farklı ve zorlu seviye var ve amacınız bitiş çizgisine ulaşarak her birini tamamlamak. Oyuna başladığınızda karakteriniz kendi kendine koşacaktır. Tek yapmanız gereken engellerden kaçınmak veya bunları aşmak ve madeni para ve mücevher toplamak. Tüm madeni paraları ve değerli taşları toplamak, seviyeyi üç yıldızla tamamlamanıza izin verecektir. Zıplamak için yukarı ok tuşunu kullanın. Bazı engeller çok yüksek ama merak etmeyin. Havadayken, çift zıplamak için yukarı ok tuşuna basabilirsiniz. Bazen dar geçitlerle karşılaşacaksınız. Onlardan geçmek için kaydırmanız gerekir. Bunu yapmak için aşağı ok tuşunu kullanın. Aynı tuşu platformlardan hızlı bir şekilde aşağı inmek için de kullanabilirsiniz. İlk seviyelerin sonraki seviyelere göre nispeten kolay olduğunu unutmayın. Kendinizi meydan okumaya hazırlayın, ancak başarısız olursanız endişelenmeyin! Seviyede başarısız olduğunuz yerden canlanmak için bir mücevher kullanabilirsiniz!

Kendinize meydan okumak ister misiniz? Bunun gibi daha fazla oyun için Beceri Oyunları koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM