REKLAM

Hanger 2

Hanger 2 Oyunu Oyna

Bu, son zamanlarda oynadığımız son derece bağımlılık yapan oyunlardan biridir. Şüphesiz bu oyunla da çok eğleneceksiniz. Bu oyunda olabildiğince uzağa ulaşmaya çalışacak bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Bunu yapmak için ipinizi kullanmanız ve mümkün olduğunca kendinizi sallamanız gerekir. Seyahat ettiğiniz mesafeye bağlı olarak, yeteneklerinizi geliştirmek için harcayabileceğiniz bir puan kazanacaksınız.

Şüphesiz Hanger 2 oynadığınızda asla sıkılmayacaksınız. Buna ek olarak oyunu birkaç aşama oynayarak kolayca ilerleyebilirsiniz. Üstelik kontrollere alışmanız biraz zaman alabilir. Vazgeçmezseniz sadece 5 dakikada kontrollere ve mekaniklere kolayca alışabilirsiniz. Bundan sonra, boş zamanlarınızda oynamak oldukça eğlenceli olacak. Aşağıda, bu eğlenceli oyunu nasıl oynayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Oyuncuların bu eğlenceli oyunun kontrolleri konusunda endişelenmesine gerek yok. Tek yapmanız gereken, ipi kontrol etmek için farenizi kullanmaktır. Her şey ipinizin açısına ve sallanma kuvvetine bağlı olduğu için karakterinize odaklanmak zorunda kalmayacaksınız. Birkaç denemeden sonra kontrollere kolayca alışabilirsiniz.

Bu kontrollere alıştıktan sonra karakterinizi uzağa sallayabileceksiniz ve Hanger 2 oynadığınızda oyun çok daha eğlenceli olacak.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM