REKLAM

Hızlı Silahşörler 2

Hızlı Silahşörler 2 Oyunu Oyna

Hızlı Silahşörler, yalnızca en hızlı silahşörlerin hayatta kaldığı bir batı çatışması oyunudur. Bir batı silah düellosu geleneğindeki anlaşmazlıkları sokakta birbirinizi vurarak çözün. Hızlı Silahşörler dokuz tehlikeli kovboyla ölümüne kanlı bir düelloya meydan okuyorsunuz.

Geri sayım 3’ten 0’a gidene kadar imlecinizi ekranın altındaki namlunun üzerine getirin. Sonra silahınızı kaldırın ve sizi öldürmeye çalışan o kanlı haşaratın üzerine gidin. Hızınız ve hedefiniz, ne kadar iyi puan aldığınızı belirleyecektir. Ayrıca başka bir raund görmek için yaşayıp yaşamayacağınızı da belirleyecektir.

Hızlı Silahşörler gerçekten zor bir çevrimiçi çatışmalı oyunudur. Tabancanızın size izin verdiği ölçüde sınırlı merminiz var. Sadece bunu saymakla kalmaz, aynı zamanda hızlı bir şekilde yapmanız gerekir. Çünkü rakibiniz sizi öldürmek için zaman kaybetmiyor. Bazı düellolar arasında asistanınızla bıçaklara, şişelere ve hatta kuşlara ateş ederek antrenman yapma fırsatınız var. Ekstra puan kazanmak için olabildiğince çok ateş edin. Minikoyuncu.org’da ücretsiz bir silah atış oyunu olan Hızlı Silahşörler oynamanın keyfini çıkarın!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM