REKLAM

Humans Playground

Humans Playground Oyunu Oyna

Humans Playground’da çeşitli kaotik senaryoları hayata geçirirken yaratıcılığınızı serbest bırakın! Bir sahne oluşturmak ve ortaya çıkmasını izlemek için elinizdeki araçları kullanın!

Bu, tamamlamanız için belirli bir hedefi olmayan bir sanal alan oyunudur. Oyun mekaniği ve kontrollerine aşina olmak istiyorsanız, oyuna dalmadan önce ana menüden eğitime göz atabilirsiniz. Eğitim size oyunun nasıl çalıştığına dair kısa gösteriler gösterecek. Hazır olduğunuzda 4 haritadan birini seçin ve oynat tuşuna basın. Ekranda çeşitli menüler göreceksiniz. Her biri haritaya yerleştirebileceğiniz çeşitli öğeler içerir. Bir öğeyi yerleştirmek için üzerine tıklayın ve ardından haritaya tıklayın. Öğe ortaya çıkacak. Haritayı karakterlerden silahlara kadar çeşitli nesnelerle doldurun. Haritaya yerleştirdiğiniz birden fazla öğeyi seçmek için ekrana tıklayıp basılı tutun ve farenizi sürükleyin. Daha sonra öğelerin birbirleriyle etkileşime girmesini sağlamak için menüyü kullanın. Ayrıca patlamalar, yangınlar ve hatta gök gürültüsü gibi çeşitli efektlerle de oynayabilirsiniz! İyi eğlenceler!

Daha eğlenceli ve tempolu oyunlar için doğrudan Aksiyon Oyunlarımıza dalın ! Web sitemizde listelenen tüm oyunları oynamak ücretsizdir ve bunların keyfini çıkarmak için herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM