REKLAM

Impostor vs Noob

Impostor vs Noob Oyunu Oyna

Impostor vs Noob’da aksiyon dolu bir bulmaca ile oyun dünyasından en sevdiğiniz karakterleri takip edin! Noob ve kötü şöhretli sahtekarlarla bir platform bulmacasıyla deneyler yapın! Hedefleri nişan almak ve vurmak için silahınızı kullanın, yeni kombinasyonlar ve taktikler deneyin ve sahnedeki nesnelerden en iyi şekilde yararlanın!

Kurnaz kötü adam rolünü üstlenmenin ve Noob ile klonlarını avlamanın zamanı geldi! Arena ve ekipman hazır; Etrafta ateş etme ve aşamalarınızı istediğiniz kadar deneme zamanı. Atış derslerinize başlamak için imlecinizi sahnede gezdirebilir ve karakterinizin silahının hareketlerinizi nasıl takip ettiğini görebilirsiniz. İlk atışınızı yapmak için tıklayın ve merminin hedefinize düşmeden önce duvarlardan nasıl sektiğini görün. Duvarları ve diğer yüzeyleri her zaman daha zorlu konumlardaki hedeflere ulaşmak ve herkesi alt etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca odaya yerleştirilen TNT’lerden ve diğer nesnelerden yararlanabilirsiniz. Bu öğelerin bazıları zincirleme reaksiyonları tetikleyerek sahneyi tek atışla geçmeyi mümkün kılar. Arenaları temizlemenin ve tarzınızı bulmanın diğer yollarını keşfetmek için farklı konumlar ve taktikler deneyin!

Bu atış bulmacasını beğendiyseniz, Noob vs 1000 Zombies‘e göz atabilir ve Noob’un intikam almasına yardım edebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM