REKLAM

Kaçış Planı

Kaçış Planı Oyunu Oyna

Sen ve arkadaşların bir banka soyma planları yaparken kendinden çok emindiniz. Seni yakalayamayacaklarını sandın ama iş başında yakalandın. Yani şimdi hapiste kaldınız. Özgürlüğünüz için kaçabilir ve koşabilir misiniz?

Her şey harika gidiyordu ve iki arkadaşınla zengin olmak üzereydin. Bu, bankanın önünde polis tarafından suçüstü yakalanana kadardı. Şimdi, hapiste olduğunuz için kaçmanız gerekiyor. Yalnızsınız ve arkadaşlarınızın desteğini alamıyorsunuz. Bu sefer, kendi başına çok çalışman gerekiyor. Seviyeler boyunca amacınız, her seviyede kapılara ulaşmak için en iyi hamleleri bulmak olacaktır. Birer birer özgürlüğüne yaklaşabileceksin. Sonunda oyunu kazanana kadar tamamlamanız gereken onlarca seviye var. Özgürlüğünüzü ve soygunun başarısızlığını telafi etmek için etraftaki para demetlerini topladığınızdan emin olun. Bakalım yine özgür bir adam olarak dolaşabilecek misin!

Bu hapishaneden kaçmayı denemekten zevk aldıysanız, bir akıl hastanesinden kaçmayı denemek için Akıl Hastanesinden Kaçış‘a da göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM