REKLAM

Kaçış Ustaları

Kaçış Ustaları Oyunu Oyna

Kaçış Ustaları’nda heyecan verici maceralar asla bitmez! Mahkumlarımızın bu yüksek güvenlikli hapishaneden kaçma ve NYPD’den uzaklaşma zamanı! Ama ileride çok tehlikeli bir yol var. Onlara bu görevi tamamlamaları ve özgür kalmaları için yardım edebilir misin? Öyleyse, kaçış macerasına başlamak için oyuna başlayabilirsiniz. İyi şanslar!

Küçük mahkumumuz hapishaneden kaçmak için iyi bir kazı planı yaptı ve bugün planı izlemeye hazır. Ama sorun şu ki, hapishanenin yer altı hiç güvenli değil! Özgürlük yolunda başkalarına da yardım etmesi gerekiyor. Fareyi kullanarak en güvenli yolu kazmasına yardım edebilir misin? Tek yapmanız gereken sol düğmeye tıklamak ve yolu kazmak için fareyi sürüklemektir. Bunu yaparken altınları toplamaya çalışın çünkü oyunun sonunda size yıldız kazandıracaklar. Seviyeyi bitirmek ve merdivenleri çıkmak için tüm anahtarları toplamalısınız. Diğer tutukluları göreceksiniz, neden onların da kurtulmalarına yardım etmiyorsunuz? Ancak çok dikkatli olmalısınız çünkü hepinizi bekleyen bir sürü engel var. Bombalardan, tuzaklardan, keskin dikenli bıçaklardan ve diğerlerinden! Bu tehlikeli göreve hazırsanız, oyun başlasın!

Bu oyunu beğendiyseniz, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Kiz10 bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Ağustos 2020

Özellikleri

Renkli 3D grafikler
Beceri geliştirme
Tamamlanacak birden çok seviye
Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM