REKLAM

Kaos Grubu 2

Kaos Grubu 2 Oyunu Oyna

Kaos Grubu 2 burada ve kargaşa şehri ele geçirmek üzere! Sokak dövüşü becerilerinize güveniyor musunuz? Bağımlılık yapan bu oyunda, hem dövüş sanatlarınızı hem de silah kullanma becerilerinizi kanıtlama ve geliştirme şansınız olacak. Çeşitli karakterler ve farklı oyun modları ile Kaos Grubu 2 kesinlikle en sevdiğiniz oyunlardan biri olacak. Meydan okumaya hazır mısınız?

Hırslı bir oyuncuysanız, doğru yere geldiniz. Farklı oyun modları ve 20 farklı başarı ile, bu popüler oyunun eğlenceli oyununun tadını çıkarırken kendinize meydan okuyabilirsiniz. Amacınız, tabancalardan dirgenlere kadar farklı silahlar ve ekipmanlar kullanarak her dövüşte hayatta kalmaktır. Oyuna başladığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece 4 karakteriniz olacak. Görünümlerini özelleştirebilir ve seviyeleri tamamladığınızda yeni karakterlerin kilidini açarsınız. Bu oyunda 3 oyun modu bulunmaktadır. Harekat modunun 15 seviyesi var ve bu modda amacınız düşmanlarınızı vurarak çeşitli görevleri tamamlamak. Ölüm maçı modu, kendi kurallarınız ve ayarlarınızla özel bir oyuna başlamanıza izin verir. Ayakta kalan son oyuncu bu modda turu kazanır. Son olarak, elinizden geldiğince uzun süre savaşmaya devam etmeniz gereken hayatta kalma modu var. Oyunu tek başınıza veya aynı klavyeyi paylaşarak bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

Rakipleriniz acemi olduğunuzu düşünebilir, bu yüzden onlara yanlış olduğunu kanıtlasanız iyi olur. Bu türdeki diğer oyunlarımızı keşfetmek isterseniz, daha fazlası için silah oyunları bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın!

Geliştirici

Dissolute Productions, Kaos Grubu 2’yi geliştirdi.

Özellikleri

  • 20 farklı başarı elde etmek
  • Kendi seviyelerinizi oluşturmak için bir seviye editörü
  • 3 farklı oyun modu
  • 4 farklı önceden hazırlanmış karakter
  • Çok oyunculu oyun seçeneği

Kontroller

Sol ve sağ ok tuşlarını kullanarak hareket edin. Atlamak için yukarı ok tuşuna ve kendinizi korumak için aşağı ok tuşuna basın. Saldırmak için Z ve X tuşuna basın. Silahınızı bırakmak için D tuşunu kullanın ve oyunu duraklatmak için ARA ÇUBUĞUNA basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM