REKLAM

Kare Kuş

Kare Kuş Oyunu Oyna

Kare Kuş’ta kendinizi destekleyin çünkü hayatta kalmak için yumurtlayacaksınız. Normalde kuşlar sürekli yumurta bırakamazlar ama bu oyundaki olağanüstü bir durumdur. Yolunuzda çok fazla engel ve aşmanız gereken birden fazla seviye varken, dikkatli olsanız ve çevrenize dikkat etseniz iyi olur.

Kırsal kesim, gezgin bir kuşa engel olarak meydan okuyabilecek tepeler ve diğer birçok manzara ile doludur. Bu oyunda amacınız her seviyeyi engellere çarpmadan tamamlamaktır. Oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz, bu yüzden başlamak için ekrana tıklayın. Karakteriniz kendi kendine hareket edecek, ancak yumurta bırakması için ekrana tıklamalısınız. Bunu yaparak, karakteriniz yumurtalarının üzerine oturacak ve platformlar ve delikler üzerinden geçebilecek. Bir platformun tam yüksekliğine ulaşmak ve üzerinde hareket etmek ateşinizi artıracaktır. 3 ateş puanı kazandığınızda, ateş moduna gireceksiniz ve kısa bir süre için yolunuzdaki engelleri yok edecek mermiler atacaksınız. Ateş modunda bıraktığınız yumurtalar bozuk paraya dönüşecektir. Oyun içi mağazadan farklı karakter görünümlerinin kilidini açmak için bunları kullanabilirsiniz.

Becerilerinize güveniyorsanız, bunun gibi zorlu oyunlarla dolu koleksiyonumuzu buraya tıklayarak kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Yello Games LTD, Kare Kuş’u geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Mayıs 2020

Özellikleri

  • Kilidi açmak ve kullanmak için düzinelerce farklı karakter görünümü
  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun
  • Tamamlanacak birden çok seviye

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM