REKLAM

Kingdom Rush

Kingdom Rush Oyunu Oyna

Kingdom Rush’ta savaşa katılın ve savaş alanında kılıçların çarpışmasını duyun! Krallığını goblinlerden, orklardan ve diğer uyuz canavarlardan korumalısın! Kule Savunma türüne ait olan Kingdom Rush, hoş grafiklere sahip sezgisel bir oynanışa sahiptir. Miğferinizi kapın ve kralınızın en gözde komutanı olarak asker yetiştirmeye hazırlanın. Savaş alanında sizinle birlikte, bu canavarlar istila girişimlerine pişman olacaklar.

Bu klasik kule savunma oyununda, onları durdurmak için savunma kuleleri inşa ederek kalenizi düşmanlara karşı savunmalısınız. Okçu, büyücü, kışla ve cüce top kuleleri gibi dört farklı kule tipinden birini seçin. Düşmanları ezerek altın kazanın ve kulelerinizi yükseltmek için kullanın. Stratejik olarak en uygun miktarda kuleyi doğru yerlere yerleştirerek düşmanlarınızın çeşitli zayıflıklarını kendi avantajınıza kullanın. Kalenizi korumak için düşman dalgalarına ve çeşitli patronlara karşı savaşın.

Amacınız tüm düşman dalgalarını yenmek ve onların tarafınıza ulaşmasını engellemektir. Bunu yapmak için haritaya çeşitli birlikleri ve kuleleri yerleştirin. Her biri farklı ünite tipine sahip toplam 4 tip kule bulunmaktadır. Kışlalar askerleri eğitirken, okçu kuleleri nişancılara ev sahipliği yapar. Büyücü kuleleri size bir büyücü verecek ve son olarak bomba kuleleri patlayıcıları ile istila probleminize daha patlayıcı bir çözüm sunuyor. Her seviyede sınırlı yeriniz var, bu yüzden savunmanızı dikkatli bir şekilde planlayın. Kulelerinizi stratejik olarak yerleştirin. Bazı düşmanlar belirli hasar türlerine karşı dirençlidir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. İşler çok karıştığında, ek yardım kullanabilirsiniz! Takviyeler düşmanlarınızı kısa bir süre meşgul edecek. Rain of Fire ile göklerden meteorlar toplayabilir ve düşmanlarınıza büyük zarar verebilirsiniz. Her seviyenin sonunda kazandığınız yıldızlarla hem kuleler hem de ek güçler yükseltilebilir. Yeni yükseltmelerin kilidini açtıkça düşmanlarınız da daha çeşitli hale gelecek. Basit eşkıyalardan çirkin yaratıklara kadar birçok düşmanla karşılaşacaksınız. Onları yenmek için istatistiklerine ve zayıf yönlerine dikkat edin. Sadece 20 canınız var ve savunmanızı ihlal etmelerine izin verirseniz, her düşman onu azaltacaktır. Elinden geldiğince hayatta kalmaya çalış ve hünerini göstermek için yeni seviyelerin kilidini aç! Kralını gururlandır ve düşmanlarını korkut!

Geliştirici

Ironhide Game Studios, Kingdom Rush Frontiers ve Clash of The Olympians’ın yanı sıra bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Temmuz 2011

Özellikleri

  • Birden fazla yükseltme mevcut
  • Özel yetenekler
  • Çeşitli kule tipleri
  • Özel takviyeler

Kontroller

Oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM