REKLAM

Kızgın Patron

Kızgın Patron Oyunu Oyna

Kızgın Patron, insanlığın şimdiye kadarki en nefret edilen yaratıklarından biri ve onlardan nasıl kurtulacağınız hakkında eğlenceli bir bağımlılık yapan tıklama oyunudur. Bu oyunu Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayın.

Her gün işe gitmek zor. Sinir bozucu bir patronunuz var mı? Kolayca sinirlenir ve sizi her zaman isminizle çağırır ve sizin için çeşitli işler ayarlar. ‘Kızgın Patron'(Angry Boss) oyununda, öfkenizi dışarı atmak için silah alabilirsiniz. Merak etmeyin, patron iyi olacak. Patrona saldırmak için herhangi bir silahı kullanabilirsiniz. Puanları artırmaya devam etmeniz ve daha gelişmiş silahlar için takas etmeniz gerekiyor. Hazır mısın?

Kızgın Patron Nasıl Oynanır:

Patronunu kurşun kalemlerle, iğnelerle, belki birkaç shurikens(Ninja Yıldızı), mızraklarla bıçaklamaya başla, onu tabanca ile vur. Para kazanmak için ona zarar vermeye başlayın ve ona ve aptal görünen küçük bıyığına işkence etmek için her bir nesneyi satın alana kadar durmayın. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunu Kızgın Patron oynarken iyi eğlenceler!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM