REKLAM

Kızı Kurtar

Kızı Kurtar Oyunu Oyna

Kızı Kurtar, zavallı bir kızı beladan kurtarmak için doğru seçimi seçmeniz için sizi zorlayan, karikatürize grafiklere sahip komik bir bulmaca oyunudur.

Bayanlar her zaman tehlike altındadır, çünkü köşede onları neyin beklediğini kim bilir. Belki dışarıda vahşi bir köpek balığı ya da bir sürü zombi vardır! Yangın veya karşılaşabilecekleri başka bir felaket olabilir. Genç bir hanımefendinin bu tür tehlikelerle tek başına baş etmesi zordur, ama ne mutlu ki buradasınız! Ona yardım edin ve onu her zaman önüne gelen riskli şeylerden kurtarın. Onu dikkatlice izle ve bu kıza iyi bak. Bundan sonra ne olacağına karar veren, bayanı asla durmayan maceralar boyunca yönlendiren sizsiniz. Her yerde ısıran ve dikenli şeyler var, bu yüzden dikkatli olun ve onu güvende tutun!

Kızı Kurtar Nasıl Oynanır?

Bu oyunda amacınız her durumdan kaçmak için doğru nesneyi seçmektir. Yerlerden kaçmak veya düşmanları kandırmak için neyin işe yarayacağını düşünmeye çalışın. Arada sırada doğru seçimi bulmak için kalıpların dışında düşünmeniz gerekebilir. Minikoyuncu.org’da bir başka harika ücretsiz çevrimiçi oyun olan Kızı Kurtar’da eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM