REKLAM

Krallık Savaşları

Krallık Savaşları Oyunu Oyna

Krallık Savaşları, sizi şövalyeler ve barbarlar çağına götürecek, ortaçağ temalı, heyecan verici Monopoly benzeri bir zar oyunudur. Eğer daha önce Monopoly oynadıysanız sitemizdeki bu heyecan verici ücretsiz çevrimiçi oyuna bayılacaksınız. Tıpkı klasik masa oyununda olduğu gibi zar atın ve imparatorluğunuzu kurmak için arazi satın alın.

Bedava arazi satın almanın yanı sıra, düşmanlarınızdan araziyi geri satın alarak oyuna yeni bir rekabet avantajı kazandırabilirsiniz. Bir oyuncu rakibinin arazisine inerse, ona ödeme yapmalıdır. Arsa üzerinde ev varsa daha fazla ödemek zorundalar ama bunun için arsa sahibinin gruba ait 3 arsaya sahip olması gerekiyor. Paranız bitmemeye çalışın, aksi takdirde kaybedersiniz.

Nasıl oynanır?
Oyunda sadece 4 oyuncu yer alıyor ve siz de onlardan birisiniz. Zarları atın ve düşen hücreye gidin. Altınınız varsa bedava arazi satın alabilirsiniz. Düşman ülkenize girerse, size bir bedel ödemek zorundadır. Aynı şey sizin için de geçerli, düşman toprağına çıkarsanız ücret ödersiniz. Düşman topraklarına dokunarak, düşmanın topraklarını alıp yakındaki tüm topraklara sahip olabilirsiniz. Yakınınızda 3 arsanız varsa bu arazilere ev inşa edebilirsiniz. Büyük bir ev daha fazla sorumluluk getirir. Düşman borcunu ödeyemezse arsasını veya evini satmaya çalışabilir. Arsa ve evi olmamasına rağmen hala borçları varsa hapse girer. Borçlarınız varsa arsanızı veya evinizi satmayı deneyin. Eğer borcunuzu ödeyemiyorsanız, sizin için oyun biter. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM