REKLAM

Kuklayı Kurtar

Kuklayı Kurtar Oyunu Oyna

Küçükleri tutan iplere vurmak için okları hedefleyin ve ateş edin, bu yeni özel oyunun her seviyesini tamamlamak için şansınızı doğru bir şekilde kullanın. Bu muhteşem oyunda seviyeleri tamamlayın, puanınızı artırın ve birçok başarının kilidini açın.

En iyi arkadaşın Super Buddy geri döndü! Buddy ile oynayın ve yeni harika oyununda tüm bulmaca seviyeleri çözerek en iyi dostumuzun boynundaki iplerden kurtulmasını sağlayın. Okları fırlatmak için yayı hedefleyin ve arkadaşınızı kurtarmak için ipi kesin. Yeni heyecan verici seviyelerin kilidini açmak için yıldızları toplayın ve TNT, sekme, kutular, köpekbalıkları ve diğer engeller gibi farklı nesne türleriyle tüm bulmacaları çözün.

Bu kez sevimli Kuklalar halatlara hapsolmuş ve kendilerini kurtarmak için yardıma ihtiyaç duyuyorlar, her seviyede küçük karakterleri serbest bırakabilmek için sınırlı sayıda ok hedefleme ve ateş etme fırsatınız olacak, ancak incitmemeye dikkat edin. Bazı seviyelerde okların hedefleri vurabilmesi için açıyı hesaplamanız gerekir. Patlatmak için dinamitleri kullanın ve böylece patlamayla onları serbest bırakın. En sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstünüzde tamamen ücretsiz olarak eğlenmek için bu mükemmel yeni aksiyon oyunu ile eğlenin

OYUN KONTROLLERİ
Nişan almak ve ateş etmek için Fareyi kullanın veya Mobil cihazlarda ekrana dokunun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM