REKLAM

Kurşun Ligi Robogeddon

Kurşun Ligi Robogeddon Oyunu Oyna

Kurşun Ligi Robogeddon’da robotlar çıldırıyor ve durdurulmaları gerekiyor! Yaban domuzu karakterine katılın ve bu kargaşaya son vermek için silahlarınızı alın. Yolunuzdaki farklı zorluklarla hayatta kalan son oyuncu olabilir ve oyunu kazanabilir misiniz?

Silah seslerini duyabilirsiniz, böylece kendinizi destekleseniz iyi olur! Bu eğlenceli oyunun amacı tüm düşmanlarınızı yenmek ve haritada hayatta kalan son oyuncu olmaktır. Düşman ateşinden kaçınmak ve düşmanlarınızı mükemmel bir şekilde yok etmeyi hedeflemek o kadar basit değil, ancak yanınızda kullanabileceğiniz birçok araç var. WASD tuşlarıyla haritada dolaşın ve farklı silahlar arayın. Toplandığında, ekranın altında bulunan envanter çubuğunuzda bir silah yerini alacaktır. Silahlarınız arasında geçiş yapmak için sayı tuşlarını kullanabilirsiniz. Çok yüksek olduğu için bir yere ulaşamıyor musunuz? Sorun değil! Pembe kayaları arayın ve onları toplamak için yanlarında durun. Daha sonra bunları yerleştirebilir ve farklı yerlere ulaşmak için engel veya platform olarak kullanabilirsiniz. Harita küçüldükçe zamana karşı yarışıyorsunuz, bu yüzden tüm düşmanlarınızı olabildiğince hızlı öldürmeye çalışın! Zevk almak!

Özellikleri
Renkli 2D grafikler
Toplanacak ve kullanılacak farklı silahlar
Sezgisel kontroller
Eğlenceli oyun

Kontroller
Haritada gezinmek için WASD tuşlarını kullanın. Farklı envanter kalemleri arasında geçiş yapmak için 1, 2, 3, 4 ve 5 tuşlarını kullanın. Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM