REKLAM

Lollipop Korku

Lollipop Korku Oyunu Oyna

2011 yılında Lollipop Korku(Take This Lollipop), kişisel verilerinizi Facebook üzerinden ele geçirerek kişisel verilerinizi ele geçirerek kişiselleştirilmiş bir korku deneyimiyle izleyicileri korkuttu ve veri toplama ve kötüye kullanımın acımasız gerçeklerinin habercisi oldu.

Orijinalinden bu yana çok şey değişti. Küresel salgın, teknolojinin benimsenmesini hızlandırdı ve iletişim kurma şeklimizi değiştirdi. İş konuşmak, okula gitmek veya aile ve arkadaşlarla konuşmak için rutin olarak web kameralarımızı açıyoruz.

The Forest’ın yöneticisi Zada, Fast Company’ye şunları söyledi: “Her gün web kameralarımızı açıyoruz ve yabancılarla, iş arkadaşlarımızla, okul arkadaşlarımızla ve aileyle iletişim kuruyoruz. Bunu devam eden deepfake tehditleri, ses / metin yapay zekası, kimlik hırsızlığı ile birleştirin ve pek çok korkunç şey ortaya çıkıyor gibi görünüyor. ”

Bu tehditleri keşfetmek için Lollipop Korku(Take This Lollipop), tüyler ürpertici sonuçları olacak şekilde yeniden tasarlandı. Web kameranızdaki görüntüleri kullanarak site, deepfake’lerin arkasındaki teknolojinin sizi taklit etmek için ne kadar kolay kullanılabileceğini gösteriyor.

Web kameranızı kullanmak için izin istemeden önce adınızı sorarak başlar. Oradan, özelleştirilmiş bir sohbet ile tamamlanan dört kişilik Zoom aramasına eklenirsiniz.

Çağrı katılımcıları sizi meşgul etmeye yönlendirirken, sonunda ekranınızı ele geçirecek olan sinir bozucu bir dizi olaya tanık olmanızı sağlar. Eğer etrafta kalırsanız, en korkunç an en son olabilir.

Lolipop oynayacak kadar cesur musun?

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM