REKLAM

Metal Komando

Metal Komando Oyunu Oyna

Metal Komando, şimdi size anlatmaya çalışacağımız birçok harika özelliğe sahip yeni nesil bir platform oyunudur. Silah almaya ve tüm gezegeni kurtarmanız gereken başka bir göreve çıkmaya hazır olun. Zaten deneyimli bir komando olarak, düşmanın tam merkezine girmeli ve onu içeriden yok etmeye çalışmalısınız. Oyun size çok sayıda harika seviyede rehberlik edecek, çok güçlü patronlarla tanışacak, ölüm kalım için onlarla savaşacaksınız!

Harika grafikler, muhteşem patlamalar ve çok çeşitli silahlarla bağımlılık yaratan bir platform oyunu. Ateş gücü 4 türe ayrılır: ilk, özel, el bombaları, göğüs göğüse dövüş.

Bir seviyeyi tamamladıktan sonra 1 puanlık asker becerisi kazanacaksınız. Beceri puanlarını istediğiniz zaman sıfırlayabilirsiniz, örneğin yanlış bir şey seçtiyseniz. Sonraki her görev daha zorlu olacak, düşmanlar daha güçlü hale gelecektir. Düşmanlarınız bunu yapmaya çalışmadan önce zafer için bir strateji geliştirin! En yoğun gerilla oyununda ne kadar hayatta kalabilirsiniz? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM