REKLAM

Mutant Dövüşleri

Mutant Dövüşleri Oyunu Oyna

Savaşan mutantlara hoş geldiniz. Hayvanınızı seçin ve dünyanın dört bir yanında başkalarıyla savaşmak için mutant savaşçıyı yaratın! Şampiyonunuzu inşa etmek için DNA iplikleriyle oynayacak ve onu mutant bir hayvana dönüştüreceksiniz. Savaş sırasında saldırmayı veya savunmayı seçmelisiniz. Oyunda birkaç saldırı türü vardır. Güçlü bir savaşçı olmak için her dövüşten sonra genlerinizi yükseltin! Genleri akıllıca seçin ve savaş becerilerinizi geliştirin. Bir sürü korkunç mutant yapabilir ve bunu savaşta test edebilirsiniz. Bu heyecan verici dövüş oyununda kazanan siz olun!

Mutant Dövüşleri Nasıl Oynanır?
Ana hedefiniz dünya kupasına ulaşmak ve onu kazanmaktır, ancak bundan önce Avrupa Kupası, Asya Kupası veya Latin Kupası gibi her kıtanın kupalarını kazanmanız gerekir. Laboratuarda güç, savunma, pençeler ve diğer nitelikler gibi farklı DNA özelliklerini alacaksınız ve bunları daha sonra karıştıracaksınız ve laboratuar mutantınızı üretecek. Savaşları ve kupaları kazandıktan sonra, canavarınızı daha güçlü hale getirecek yeni genler ekleyebileceksiniz.

Canavarınızı yaratmak için mutasyona uğrat düğmesine tıklayın. Ardından, savaşta, aynısını size yapmadan önce rakibin sağlık çubuğunu tükettiğinizden emin olun ve kazanın! Saldırmak, kendinizi korumak veya özel yetenekler kullanmak için canavarınızın altındaki düğmelere tıklayın ve sırayla hareket edeceğinizi bilin, bu nedenle her zaman saldırılar için en iyi stratejiyi belirleyin. Tüm savaşlarda iyi şanslar, umarız tüm kupaları kazanırsınız ve mutantlarınız dünyanın en güçlüleri olur. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM