REKLAM

Mutant Köpekler 2

Mutant Köpekler 2 Oyunu Oyna

Mutant köpekler geri döndüler ve daha aksiyon dolu, daha heyecanlı ve daha korkunç olarak… Bir kez daha canavarları geliştirebilir ve dövüşlere hükmetmenize yardımcı olacak daha güçlü canavarlar yaratabilirsiniz. .

Mutant Köpekler 2’deki amaç, canavar şampiyonasını kazanmaktır. Ancak bunu yapmak için yanınızda güçlü canavarlara ihtiyacınız olacak. Sahip olduğunuz canavarları geliştirmeniz, eğitmeniz ve sıra tabanlı bire bir savaşı kazanmanız gerekecek. Rakiplerinizi yenmek ve ardından şampiyon ilan edilmek için canavarlarınızın becerilerini ve yeteneklerini kullanın.

Kulağa kolay gelebilir, ama değil. Mutant Köpekler 2’de canavarınızı daha güçlü hale getirecek hesaba katmanız gereken pek çok husus olacak. Elbette en önemlisi, dövüşler sırasında kullanmak üzere yeni becerilerin kilidini açabilmeleri için onları seviyelendirmek. Ayrıca onları geliştirebilir ve kullanmaları için yeni beceriler kazandıracak yeni canavarlar yapabilirsiniz. Ancak tüm bunlar kaynak gerektirir ve bunları dövüşleri kazanmaktan, görevleri tamamlamaktan ve günlük ödüllerden elde edersiniz.

Bir de dövüş sırasında kullanacağınız strateji var. Dövüşler sırasında kazanıp kaybetmeyeceğiniz konusunda da önemli bir rol oynayacaktır.

Mutant Köpekler 2 Nasıl Oynanır?
Başlangıçta size Mutant Köpekler 2 oynanışını öğretmek için bir öğretici var. Savaşların nasıl ilerlediğini ve canavarlarınızı nasıl geliştireceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Savaşla ilgili not edilmesi gereken bir şey, yalnızca üç beceri yuvasıyla başlayacaksınız ve mevcut beceriler rastgele, ancak canavarınızın bildiklerine bağlı. Mutant Köpekler 2’de bir beceri kullandığınızda, boş yuva başka bir rastgele beceri ile doldurulacaktır.

Oyunda muhtemelen göreceğiniz beceriler, canavarınızın sahip olduğu saldırı becerilerini veya yeteneklerini içerecektir. Ayrıca güçlendirme sağlayabilecek beceriler, iyileştirebilecek beceriler vb. Strateji bölümleri, size sunulan becerileri nasıl kullandığınızla ilgilidir. İyileştirmeleri kullanırken de stratejik olmalısınız çünkü bir süre şifa alamayabilirsiniz. Genel olarak, oynamaktan gerçekten zevk alacağınız harika bir oyun. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM