REKLAM

Noel’de Beş Gece

Noel’de Beş Gece Oyunu Oyna

Kendinizi inanılmaz derecede ürkütücü bir hayatta kalma oyunu olan Noel’de Beş Gece’nin tüyler ürpertici macerasına hazırlayın! Amacınız: esrarengiz bir ormandaki tehlikeli karlı gecelerde yol almak. Ama dikkat et! Zaman açısından hassas görevler çok geç olmadan tamamlanmayı bekliyor ve aynı zamanda dondurucu soğuğa yenik düşmemenizi sağlıyor. Ve bölgede gizlice dolaşan yaramaz Kardan Adam’a karşı dikkatli olun! Yolculuğunuza 0. günden itibaren başlayın ve dayanmaya çalışın. Oyun, sürükleyici bir deneyim için çarpıcı 3D grafiklere sahiptir.

Korkunç bir kardan adam ormandaki evinize musallat oluyor ve her gece ve seviyesi zorlaşan toplam beş gece boyunca hem sizi dışarıda yakalayarak hem de evinize girip evinize girerek hayatta kalmak zorundasınız. Hareket etmek için WASD tuşlarını, öğeleri almak veya onlarla etkileşimde bulunmak için E’yi ve el fenerini kullanmak için F’yi kullanın. Yolunuzu aydınlatıp nereye gittiğinizi görmek için ama aynı zamanda canavarı korkutmak için kullanın. Kapıları açmak için anahtarları alın ve yararlı olabilecek diğer öğeleri bulun ve bunları harekete geçirin.

Bu korkuyla yüzleşecek kadar cesur olup olmadığınızı görmenin tek yolu oyunu oynamaktır; o yüzden hemen başlayın ve belki arkadaşlarınızı da aynısını yapmaya ve kendilerini test etmeye davet edin! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM