REKLAM

Noob Arenası

Noob Arenası Oyunu Oyna

Arenaya inin ve Noob Arenasında bir takım oyuncusu olarak ne kadar iyi olduğunuzu gösterin! Bu oyunda tamamen takımınız için çalışmanız gerekiyor. Takımınız için çok çalışırsanız, kazanan siz olacaksınız!

İşte başarısız olma ve savaşa geri dönme ve son saniyeye kadar savaşma şansınız. Bu, her biri dört dövüşçüden oluşan iki takım olarak birbirinize saldıracağınız bir arena oyunudur. Bu oyunun zor yanı, bir buçuk dakika boyunca sekiz dövüşçü olarak arenada kalmanız. Zamanlayıcı gittiği sürece birbirinize saldırmanız bekleniyor. Bu arada saldırıya uğrarsanız ve enerjiniz biterse ölürsünüz. Ama endişelenme. Üç saniye içinde yeniden doğacaksın. Sonuçlara, bir takımın belirli bir süre içinde rakip takımın bir üyesini kaç kez düşürdüğüne göre karar verilir. Toplam vücut sayısı rakibinizinkinden fazlaysa kazanırsınız. Sürpriz sandıkların, yeni silahların ve yeni görünümlerin kilidini açmak için kazandığınız elmasları ve madeni paraları kullanmaktan çekinmeyin. Ayrıca, sağlığınızı, hasarınızı ve saldırı hızınızı iyileştirmek için kazanımlarınızı kullanın. Şimdi takımınız için çalışın ve savaşı kazanmak için son saniyeye kadar savaşın!

Bu atış oyununu beğendiyseniz, ücretsiz ve çevrimiçi silah oyunları koleksiyonumuzdan çok daha fazlasını kontrol etmelisiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM