REKLAM

Om Nom: Run

Om Nom: Run Oyunu Oyna

Om Nom: Run, Cut the Rope serisinin sevimli yeşil canavarı Om Nom’un oynadığı, oynaması ücretsiz sonsuz bir aksiyon-koşu oyunudur.

Om Nom: Run’da oyunculardan Super Nom’un (Om Nom’un süper kahraman versiyonu) şehrin sokaklarında, ormanlarında ve daha fazlasında engellerden kaçarken ve güçlendiriciler ve madeni paralar gibi öğeleri toplarken yardım etmeleri istenir. Her koşuda, karakteriniz otomatik olarak ileriye doğru koşar ve engellerin üzerinden atlamak ve altından kaymak için yukarı ve aşağı kaydırabilir, ayrıca koşu şeritleri arasında hareket etmek için sola ve sağa kaydırabilirsiniz.

Om Nom: Run’ın birden fazla oyun modu vardır. Serbest Koşu modu, sizi yüksek bir puan kazanmak için olabildiğince uzağa koşmaya zorlayan geleneksel bir sonsuz koşucu deneyimidir. Diğer mod, koşarken tamamlamanız gereken görevler veren bir görev modudur. Bu modda, aktif görevinizi başarıyla tamamladıktan sonra koşunuz sona erecektir.

Örneğin, bir görev sizden belirli bir mesafeyi koşmanızı isteyebilirken, bir başkası sizden yola dağılmış olan gerekli sayıda jetonu toplamanızı isteyebilir. Her bir yıldızın farklı bir kilit açma gereksinimi olduğu her görevde en fazla üç yıldız kazanabilirsiniz.

Örnek olarak, bir görev sizden belli bir mesafeyi koşmanızı isterse, 700m, 1.300m ve 1.900m işaretlerine ulaştığınızda üç yıldızın kilidini açabilirsiniz.

Gereksinim ne olursa olsun, mevcut görevde üçüncü yıldızı kazanır kazanmaz oyun sona erecek ve bir sonraki göreve başlayabileceğiniz ana menüye geri döneceksiniz.

İlk yıldız gereksinimine ulaşmadan önce bir görevde başarısız olursanız, görevi baştan tekrar deneyebilirsiniz. İlk yıldızı kazandıktan sonra ancak üç yıldızı da kazanmadan önce bir görevde başarısız olursanız, görevi geçer ve bir sonrakine geçebilirsiniz. Ayrıca, kaçırdığınız yıldızları denemek ve toplamak için daha sonra göreve geri dönme seçeneğiniz de olacak.

Om Nom: Run oynarken, ek oynanabilir karakterlerin ve daha fazlasının kilidini açmak için harcayabileceğiniz paraları toplayacaksınız. Ayrıca görevleri tamamladıkça farklı koşu ortamlarının kilidini de açacaksınız, böylece gelecekteki koşular öncekilerden biraz daha fazla çeşitlilik elde edecek.

Son olarak, Om Nom: Run oynaması ücretsiz bir oyun olsa da, ekstra jetonlara ve jetonlar ile yeni bir oynanabilir karakter içeren bir pakete gerçek para harcayabilirsiniz. Çeşitli oyun içi ödüller kazanmak için oyun oynarken reklam izleme seçeneğiniz de vardır. Örneğin, oyunu sona erdirecek bir engele çarptıktan sonra oynamaya devam etmek için bir reklam izleyebilirsiniz.

Om Nom: Run, iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirilebilir. Oyun iOS’ta 4+ ve Android’de Herkes için E olarak derecelendirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM