REKLAM

Ordu Komutanı

Ordu Komutanı Oyunu Oyna

Ordu Komutanı sizi güçlü askerler arasındaki inanılmaz bir savaş oyununa ve yakın dövüş savaşlarına katılmaya davet ederken, birlik toplamak ve devasa kamplar kurmak için yüzlerce rozet toplayın ve her türlü yükseltme ve özel ekipmanın kilidini açın.

Saflarda yükselmek, bazukalar, tanklar, uçaklar veya makineli tüfekler toplamak ve düşman bayrağını rakiplerinizden önce ele geçirme hedefini yerine getirirken ülkenizi düşmanlarınızın saldırılarına karşı korumak için tüm gücünüzle savaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu zorlu rekabette stratejik becerilerinizi test edin ve inanılmaz ve dayanıklı bir yerleşim yeri oluşturun.

Nasıl oynanır?
Ordu Komutanı oyununda, yenilmez bir ordu yaratmak için her birinde üssünüzü inşa etmeniz gereken birçok heyecan verici seviye bulacaksınız. Kışlanızı iyileştirebilmek ve yeni savaşçıları eğitme sürecini hızlandırabilmek için düşmüş askerlerden mümkün olduğunca çok jeton toplayın. İlerledikçe, benzersiz türde ağır zırhlı araçların, topların, piyadelerin ve hatta kitle imha silahlarının kilidini açabileceksiniz. En yakın hedefe otomatik olarak saldıracak bir nükleer balistik füze veya uzun menzilli el bombası fırlatıcıları ile kalabalık alanlara saldırın. Ordunuzun mümkün olan maksimum sayısını artırmak için rütbenizi yükseltin ve at sırtında taarruza geçin! Savaş alanındaki varlığınız askerlere ilham verecek ve ayrıca tüm ana özelliklere pasif bir artış sağlar. Size iyi şanslar diliyoruz, komutan!

Ordu Komutanını kim yarattı?
Bu oyun Lion Studios tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM