REKLAM

Özel Harekat Kahraman Timi

Özel Harekat Kahraman Timi Oyunu Oyna

Bağımlılık yapan bir çevrimiçi atış oyunu olan Özel Harekat Kahraman Timinin kalp atışlarını hızlandıran aksiyonunda yetenekli bir askerin yerine geçin. Adrenalin dolu görevlere katılın, taktik becerilerinizi açığa çıkarın ve düşman kuvvetlerini hassasiyet ve beceriyle alt edin.

Seçkin bir özel kuvvetler ekibinin lideri olarak, şehir manzaraları, ıssız çöller ve düşman kaleleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda geçen bir dizi heyecan verici görevin üstesinden geleceksiniz. Ekipmanınızı kişiselleştirmenize ve her görev için en etkili stratejileri tasarlamanıza olanak tanıyan çok çeşitli silah ve teçhizatla kendinizi donatın.

Özel Harekat Kahraman Timi, sizi meşgul edecek çeşitli oyun modları ve hedefleri içeren dinamik ve büyüleyici bir oyun deneyimi sunar. Bayrakları ele geçirmek, düşman savaşçıları ortadan kaldırmak veya amansız saldırı dalgalarından sağ çıkmak olsun, atış hünerinizi sergilemeniz ve değişen koşullara hızla uyum sağlamanız gerekecek.

Kendinizi zengin hikayeye kaptırın, zorlayıcı karakterlerle karşılaşın ve yeni yeteneklerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için oyunun seviye atlama sisteminde ilerleyin. Parlak grafikleri, sezgisel kontrolleri ve zorlu oynanışıyla Özel Harekat Kahraman Timi, sizi saatlerce oyuna bağlayacak sürükleyici bir atış deneyimi sunuyor. Özel Harekat Kahraman Timinde seçkin askerlerin saflarına katılmaya ve savaş alanında cesaretinizi kanıtlamaya hazırlanın. Becerilerinizi ortaya çıkarmaya ve savaş alanında izinizi bırakmaya hazır olun!

Ekipmanınızı özelleştirmek için 65’in üzerinde silahın, çoklu becerilerin ve öldürme serilerinin kilidini açmak için dört benzersiz sınıfa seviye atlatın. Tamamen seslendirilmiş, aksiyon dolu bir hikaye için kampanyayı oynayın veya biraz stres atmak için özel bir hızlı maç oluşturun. Becerilerinizi gerçekten test etmek için zorlukları deneyin.

Hikaye:
Hikaye, uçsuz bucaksız Pasifik Okyanusunda yer alan tenha bir tesiste ortaya çıkıyor. Gizemli bir düşman birdenbire adaya bir saldırı başlatır ve hayatta kalan tek kişi olarak yalnızca baş bilim adamını bırakır. Davetsiz misafirlere karşı amansız bir savaşın ortasında kalan bilim adamı, bilinmeyen bir asker müdahale edip yardımına geldiğinde beklenmedik bir müttefik bulur. Birlikte çaresizce savaşırlar ve sonunda asker, bilim adamını saldırganların pençelerinden kurtarmayı başarır.

Hikaye ilerledikçe bizi zamanda geriye, tam olarak iki hafta öncesine götürüyor. Asker ve ekibi, açıklanmayan bir Brezilya köyündeki isyancı faaliyetleri bozma görevini yeni tamamlamıştı. Ancak, Pasifik üzerinde havadayken kendilerini saldırı altında buldukları ve düşmanlarının kimliği hâlâ bir sır olarak kaldıkları için başarıları kısa ömürlü olur. Rio de Janeiro’dan Japonya’nın Okinawa kentine bir zamanlar sabit olan uçuş, hızla kaotik bir sıkıntıya dönüşür. Zamana karşı bir yarışta, ölüme mahkum olan uçaktan kıl payı kurtulurlar ve kendilerini küçük, yabancı bir adaya dağılmış halde bulurlar.

Böylece, uzak tesisin, bilinmeyen organizasyonun ve askeri ve ekibini bu esrarengiz adada bekleyen hayatta kalma yolculuğunun gizemlerini çözen sürükleyici ve merak uyandıran bir anlatı için sahne hazır.

Kredi:
Strike Force Heroes, Justin Goncalves ve Mike Sleva tarafından yapılmış bir oyundur.

Bu, 2012’de yapılmış bir Adobe flash oyunudur, şimdi modern web tarayıcısında tekrar oynanabilir.

Kredi:
Strike Force Heroes, notdoppler tarafından geliştirilmiştir .

Her zaman olduğu gibi, iyi şanslar ve İyi Eğlenceler!

Nasıl oynanır:
Oklar / WASD = Taşı / Zıpla
S = Çömelme
Fare = Nişan Al / Vur

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM