REKLAM

Papa Louie

Papa Louie Oyunu Oyna

Papa Louie’de, Papa’s Pizzeria’daki bedava pizza günü, dengesiz ve mutasyona uğramış pizza canavarları tarafından mahvoldu! Papa Louie’nin kayıp müşterileri Multigrain Fields boyutundan kurtarmasına yardım edin. Bu adam kaçırma saçmalığına bir son verebilecek dünyadaki tek kişi Papa Louie! Yapışkan peynir, domates sosu ve pepperoni dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Peçete getirdiğinizden emin olun, çünkü işler karışabilir!

Rezil Soğan Halkası bedava pizza partinizi işgal etti ve bir zamanlar bol malzemeli lezzetli çıtır pizzaları mutasyona uğramış canavarlara dönüştürdü. Karışıklık, Soğan Halkası müşterilerinizin her birini kaçırdı! Güvenilir pizza küreğinizi ve biber bombalarınızı kapın! Papa Louie’yi kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Papa Louie’yi hareket ettirmek için sol ve sağ ok tuşları kullanılır. Atlamak için boşluk çubuğuna basın. Bir düşmanla savaşmanız gerektiğinde, Z tuşuna dokunarak onları vurabilirsiniz. X tuşuna basarak biber bombası atabilirsiniz. Oyun, her biri 3 aşamadan oluşan ve toplamda 12 seviye olan dört dünyadan oluşur. Tüm bu seviyelerde çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız. Bazılarını yenmek kolaydır, bazılarını yenmek için daha fazla çaba gerektirir. Bir aşamayı bitirmek için tüm Pizza Canavarları yenilmeli ve normal, kutulu pizzalara dönüşmelidir. Papa Louie, müşterilerinin esir tutulduğu kafesleri kaldırmalıdır. Tüm kutuları alın ve terazinin sol tarafına atlayın. Kutuların ağırlığı rehineleri serbest bırakmanıza yardımcı olacak. Müşterileri kafeslerinden kurtarmak, seviyeyi tamamlayacak ve bir sonraki aşamayı açmak ve oynamak için bir anahtar kazanacaksınız.

Geliştirici

Flipline Stüdyoları

Yayın tarihi

9 Kasım 2006

Özellikleri

  • Savaşmak için çeşitli düşmanlar
  • Tamamlanması gereken 12 zorlu seviye
  • Güzel grafikler
  • Bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Atlamak için boşluk çubuğuna basın. Düşmanları vurmak için Z tuşuna basın. Biber bombası atmak için X tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM