REKLAM

Raft Wars

Raft Wars Oyunu Oyna

Sabahtan beri, Simon sahilde oturuyor ve kumda oynuyor, kumdan kaleler inşa ediyordu ve aniden, tamamen tesadüfen, kum küreklerinden birinde altın külçesine çok benzeyen parlak bir şey keşfetti. Gerçekten bu sahilde altın birikintileri olduğu ortaya çıkıyor, ama hepsi bu da değil, kumda biraz daha kazmaya başlayınca, çocuk elmasa çok benzeyen bir şey buldu, bu gerçekten bir elmas mı? Evet, elmas olduklarına şüphe yok. Şimdi çocuk zengin oldu ama korsanlar bu haberi görmezden gelemediler, hemen adaya gittiler ve adamdan mücevherleri almaya karar verdiler. Senin görevin bunun olmasına izin vermemek ve Simon’a yardım etmek olacaktır.

Raft Wars, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sevimli grafiklere sahip ücretsiz, yeni, nişan al ve ateşle çevrimiçi bir oyundur. Sen ve tatil arkadaşların, eline geçen her silahla salını vikinglere, komşulara ve şehir halkına karşı savun. Tenis toplarıyla başlayın ve daha sonra el bombaları ve roketler satın alın. Ateşleme hızını ayarlamak ve nişan almak için farenizi kullanın. Aynısını size yapmadan önce rakiplerinizi sallarından indirmeniz gerekecek. Sadece en iyi atıcılar isimlerini yüksek skor tahtasının en üstüne yazabilir. Raft Wars çocuk oyuncağı değil ama yine de iyi eğlenceler.

Raft Wars Oyunu Nasıl Oynanır?

Bilgisayardaki “Raft Wars” oyununda kontrol fare ile, dokunmatik ekranlarda ise parmak yardımı ile gerçekleştirilir. Raft Wars’ın amacı, sizi kendi sallarından düşürmeden önce her korsanı nakavt etmektir. Her seviyede, korsanlar size daha fazla zarar vermeye çalışarak daha öfkeli ve çaresiz hale gelecekler. Bölümleri tamamlayıp ilerleme kaydettiğinizde korsanlar arkadaşlarını çağıracak. Sana karşı birleşmelerine izin verme! Ayrıca yeni eşyaların ve karakterlerin kilidini açarak salınızı ve silahlarınızı geliştirme fırsatına sahip olacaksınız. Korsanları nakavt etmek için farenizle silahınızı hedefleyin ve ardından atışınızın gücünü ayarlayın. Her şey doğru hesaplanırsa, düşmanı vuracak ve onu devirerek denizin derinliklerine göndereceksiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM