REKLAM

Red Ball 7

Red Ball 7 Oyunu Oyna

Kırmızı Top’un baş döndürücü maceraları devam ediyor! Bu sefer eski dostumuz uzun süre hatırlayacağı muhteşem bir yolculuğa çıktı. Ona katılmak ve kendinizi macera dolu bir macera atmosferine kaptırmak ister misiniz? O halde Red Ball 7’ye hoş geldiniz!

Red Ball 7 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuncuların önünde, mücevherleri toplamanız, sıra dışı yaratıklarla karşılaşmanız ve bir ışınlanma yoluyla dünyayı dolaşmanız gereken on iki seviye var. Seviyeyi tamamlamak için Kırmızı Top beş mücevher toplamalıdır. Ancak o zaman ışınlanmayı etkinleştirecek ve diğer seviyeleri tamamlamaya başlayacak.

Her bölümde Red Ball, tehlikeli yaratıklarla savaşacak. Bu vahşi topraklarda kızgın sinekler, dikenli armadillolar ve ürkütücü totemler yaşar. Üstlerine atlayın veya canavarları yok etmek için silahlar bulun. Canavarlara ek olarak, adada başka birçok tehlike var: bombalar, sivri uçlar ve çok daha fazlası. Herhangi bir tehlikeyle uğraşmak, Red Orb’un sağlığını ortadan kaldıracaktır. Doldurmak için yeşil kapsülleri ilaçla toplamanız gerekir. Ancak fazladan bir can almak için kırmızı şişeler toplayın. Oyunun tadını çıkar ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM