REKLAM

Red Stickman vs Monster School

Red Stickman vs Monster School Oyunu Oyna

Red Stickman vs Monster School, Minecraft’ın sonsuz ve geniş dünyasından esinlenen platform unsurlarına sahip yepyeni bir aksiyon-macera oyunudur. Bu oyunda Red Stickman, çeşitli türden canavarlarla dolu bir düşmanla karşı karşıyadır. Red Stickman’in Canavar Okulu’nu yenmesine yardım edin!

Hareket etmek için A ve D’yi, zıplamak için W’yi kullanın ve çöp adam karakteriyle saldırmak için boşluk çubuğuna basın. Her seviyede canavarları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü onları çıkarmazsanız, sizi bir sonraki seviyeye taşıyan kapıyı açamayacaksınız.

Seviyeler boyunca, silahlar ve yükseltmeler bulabilirseniz, onları ele geçirdiğinizden ve kullandığınızdan emin olun ve mümkün olduğunca çok para toplayın çünkü bunlar dükkanda yeni eşyaların yanı sıra yeni görünümler satın almak için de kullanılabilir. Sağlık çubuğunuz boşalırsa, kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamanız gerekir, bu yüzden bunun olmasına izin vermemeye odaklanın, bunun yerine her seviyeyi kazanın! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM