REKLAM

Renkli Topları Vur

Renkli Topları Vur Oyunu Oyna

Renkli Topları Vur, renkli baloncukları ve bağımlılık yapan eğlenceli oynanışıyla uzun ve yoğun bir günün ardından sizi rahatlatmak için burada! Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve stres seviyenizin azalmasını izlerken baloncukları patlatmaya başlayın! Kaç puan toplayabileceğinizi düşünüyorsunuz?

Oyun oynamayı seviyorsanız, balon patlatma oyunlarının nasıl oynandığını bildiğinizden eminiz. Basitçe söylemek gerekirse, kümenin dibe ulaşmasını önlemek için aynı renkteki bir balonla ateş ederek baloncukları patlatmaya devam etmelisiniz. Böyle bir durumda oyunu kaybedersiniz, bu yüzden dikkatli olun. Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Nişan almak için farenizi kullanın ve bir baloncuk atmak için ekrana tıklayın. 3 veya daha fazla aynı renkli balondan oluşan bir kümeye çarptığınızda, onları tahtadan çıkaracaksınız. Düşen baloncukların hangi puan aralığından düştüğüne göre puan kazanırsınız. Yüksek puanınızı ve güncel puanınızı ekranın üst kısmından takip edebilirsiniz. Alt kısımda yeşil bir çubuk göreceksiniz. Bu çubuk her boşaldığında baloncuklar dibe doğru hareket edecektir. Herhangi bir tehlikeyi ortadan kaldırmak için kümenin en alt kısmında asılı duran baloncukları dibe ulaşıyormuş gibi hedefleyin, oyunu kaybedeceksin. Oyunu kaybettiğinizde puan tablosunu görebilirsiniz.

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak isterseniz, diğer balon patlatma oyunları koleksiyonumuza bakmayı unutmayın! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM