REKLAM

Roller Ball 6

Roller Ball 6 Oyunu Oyna

Roller Ball 6 oyununda PC’de oynuyorsanız, topla birlikte hareket etmek ve zıplamak için ok tuşlarını kullanın, mobilde oynuyorsanız tüm eylemler için özel dokunmatik kontrollere sahipsiniz. Her seviyenin sonunda portal kapısına ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksınız, bazen yol boyunca geçmek için anahtarları almak zorunda kalacaksınız.

Mümkün olduğu kadar çok para toplayın ve çukurları, engelleri ve tuzakları geçmek için rampalardan, platformlardan ve diğer şeylerden yararlanın. Bir top olarak, doğal düşmanlarınız karelerdir, bu yüzden onları ortadan kaldırmak ve fazladan puan almak için başlarının üzerinden atlayın, ancak asla onlara kafa kafaya çarpmayın, aksi takdirde hayatınızı kaybedersiniz.

Kazandığınız jetonlarla, seviyeleri tamamlamayı daha kolay ve eğlenceli hale getirecek yeni görünümler, yükseltmeler ve harika güçlendirmeler satın alabilirsiniz, her aşama bir öncekinden daha karmaşık hale gelir. Hepinize en iyi dileklerimizi sunuyor ve sizi bugün buraya sizin için başka hangi harika oyunların eklendiğini görmeye davet ediyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM