REKLAM

Rookie Bowman

Rookie Bowman Oyunu Oyna

Rookie Bowman’da, bu mağarada sizi bekleyen zorluklardan kurtulmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görelim. Cesaret seni burada kurtarmak için yeterli değil. Gün ışığını tekrar görecek kadar güçlü ve zeki olmalısın. Tarihin isminizi altın harflerle yazabilmesi için bu efsanevi yayı hak ettiğinizi kanıtlamaya hazır mısınız?

Sıradan olmaktan daha kötü bir şey var mı? Bu adam kesinlikle öyle düşünmüyor. Bu oyunda amacınız bu mağaranın içine gizlenmiş özel oku almaktır. Ancak bu kadar özel bir şeyi iddia etmek kolay değil. Bir kahraman olmak için, kendinizi layık kanıtlamalısınız. Yayı bulmayı başardıktan sonra bu mağaranın 3 bölümünü dolaşmanız ve çıkışa güvenle ulaşmak için şampiyonları öldürmeniz gerekiyor. İnin içinde üstesinden gelmeniz gereken birçok tehlike var. Düşmanlarınızı yenmek ve engelleri aşmak için yayınızın yardımını kullanın. Bu yolculuğu tamamlamanıza yardımcı olabileceğinden, yol boyunca göreceğiniz eşyaları ve parşömenleri toplamaya çalışın. Bu mağaranın muhafızlarına, sivri uçlara ve sizi bekleyen diğer tüm tehlikelere dikkat edin. Bu yayı tutabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Geliştirici

Mapacarta tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi

Eylül, 2018.

Özellikleri

  • Tamamlanacak 3 farklı bölüm
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Kazanılacak başarılar

Kontroller

Taşımak için AD veya sol / sağ oka basın. Atlamak için W veya yukarı ok tuşuna basın. Ok atmak için boşluk tuşuna basın. Okunuza ışınlanmak için S veya aşağı oku kullanın. Envanteri açmak için B’ye basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM