REKLAM

Sektör 781

Sektör 781 Oyunu Oyna

Sektör 781’de bu yerin sırlarını keşfetmeye hazırlanın. Cesaretinizi bulsanız iyi olur çünkü sizi alaşağı edebilecek birçok tehlike ve düşmanla karşı karşıya kalacaksınız. Canavarlarla dolu bu karanlık ve ürkütücü yerin sırlarını açığa çıkarmaya hazır mısınız?

Gözlerini açıp kendini bu yerde bulman ne tuhaf ve ürkütücü bir şey! Belki hala rüya görüyorsunuz ve o kadar gerçek ki onu gerçeklikle karıştırmaya başlıyorsunuz. Her iki durumda da, buradan çıkmanın bir yolunu bulmak için kalkıp oraya gitmelisin. Rüyaysa, çok geç olmadan uyanmanı ümit etsen iyi olur. Değilse, bu deneyimle hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu umuyoruz. Savaşmanız gereken 3 alan var ve her alan birçok odadan oluşuyor. Her birini keşfetmeli ve yolunuza çıkmaya cesaret eden her şeyi yok etmelisiniz. Tuzaklardan kaçının ve enerji arzınızı artırabilecek parçaları toplayın. Yol boyunca bazı engellerin üstesinden gelmenizi sağlayacak güçlendiriciler de bulacaksınız. Bu güçlendirmeler, çift atlama, bombalar ve yeni silahlar olabilir. İlerlemenizi kaydetmek için kontrol noktalarını bulun ve diğer odaları bulmak için ışınlanmaları kullanın. İyi şanslar!

Yeterince aksiyon alamıyor musunuz? Buraya tıklayarak çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atın ve bunun gibi diğer oyunları bulun. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Refold, Sektör 781’i geliştirdi.

Yayın tarihi

08 Şubat 2021

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • Bulmak için güçlendiriciler
  • Farklı düşman türleri

Kontroller

Ok tuşlarını kullanarak hareket edebilirsiniz. Atlamak için boşluk çubuğunu kullanın. C ateş etmek.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM